برگزاری جلسات متعدد با هدف بهبود خدمات

برگزاری جلسات متعدد با هدف بهبود خدمات

  • 1394/01/28
  • اخبار و اطلاعیه ها
  • بازدید :1704
  • مصطفی ملکانه

در سال جدید 1394 با هدف بهبود خدمات موجود شرکت، ارائه خدمات جدید مناسب به نیازهای موجود، پوشش بهتر جامعه مشتریان احتمالی با شعار خدمات وب برای همه و ... به برگزاری جلسات پیاپی اقدام کردیم.

از جمله مواردی که در نهایت برای بررسی بیشتر و ارائه راهکارهای عملی پیشنهاد و به تصویب رسیدن :

- ایجاد ارتباط نزدیکتر و بهتر با مشتریان جهت تشخیص صحیح نیازها و سپس اقدام به برطرف نمودن این نیازها با حفظ ارتباط اولیه .

- ارائه بسته های مختلف طراحی وب سایت که حتی کسب و کارهای کوچک با حداقل هزینه نیز بتوانند صاحب یک وب سایت شوند که البته مدیریت آن نیز بسیار ساده بوده و همچنین از کیفیت مناسبی برخوردار باشد.

- افزایش سطح خدمات پشتیبانی و ارائه فهرست تعرفه کاملا مصوب مناسب با جامعه مشتریان جاری و احتمالی .

-  لزوم بررسی وب سایت های غیر فعال یا کم فعال موجود با هدف ارائه راهکارهای جدید، رفع مشکلات احتمالی جهت بهبود وضعیت آن ها طی جلسات مشاوره ای با مشتریان.

- ارائه راهکارهای جدید بر پایه تجارت الکترونیک که امکان لمس واقعی تبلیغات در وب را برای مشتریان فراهم کند و دیدگاه موجود در مورد خدمات وب که منحصر به طراحی وب سایت می باشد را ارتقاء بخشد.

- طراحی نرم افزار موبایل که امکان مدیریت وب سایت را در هر مکان و زمان به سادگی فراهم نماید.

- ارائه راهکارهای جدید جهت افزایش کیفی خدمات پشتیبانی مثل چت آنلاین، ارائه نرم افزارهای ارتباط راه دور و آموزش لازم جهت برطرف نمودن مشکلات احتمالی، ارائه جدیدترین نسخه های مرورگرهای اینترنتی، اطلاع رسانی از طریق خبرنامه ایمیلی و پیام کوتاه، ارائه آمار حرفه ای بازدید وب سایت، استفاده رایگان از برخی از خدمات شرکت و پروژه های شرکت مثل وب سایت شهر فردا و ...

این جلسات تا مشخص شدن راه کارهای قطعی و نهایی همراه با جزئیات کافی همچنان برگزار خواهند شد.

0 نظر

ارسال یک نظر